Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 10, 2024 in Nie tylko zwierzęta |

Odkryj historię marki RedConst i dowiedz się, jak osiągnęliśmy sukces!

Myjnia bezdotykowa jest jednym z ciekawych pomysłów na biznes. Bardzo ciekawy, interesujący, a jednocześnie – nie wymagający stałego nadzoru. To właśnie myjniami bezdotykowymi swoją markę budowała firma RedConst.

Historia i oferta RedConst

Firma działa w branży od ponad dekady. W tym czasie zrealizowała wiele projektów oraz znacząco rozbudowała swoją ofertę. Podstawowy zakres oferty dotyczy kompleksowej budowy myjni bezdotykowej, obiektu, który nie wymaga dużej i stałej ingerencji człowieka, aby działać i generować zyski. Działając od lat, firma ma na swoim koncie ponad 170 oddanych do użytku obiektów. Obecnie myjnie firmy RedConst to realizacje zlokalizowane nie tylko na terenie Polski, ale również Czech, Słowacji czy Niemczech.

Budowa myjni oraz jej doposażenie to tylko wybrane propozycje z oferty. Specjaliści zajmują się również fiskalizacją obiektów oraz działkami, na których ma stanąć obiekt. Nie każdy wie, ale muszą one spełniać szczególne wymogi. Zakres działania obejmuje zarówno możliwość wydzierżawienia placu pod budowę, jak również przekazać pod dzierżawę posiadaną działkę. W tym drugim wariancie z całą pewnością przestanie ona generować straty, a może przynieść zyski.

Ideą, która przyświecała założycielom, była chęć stworzenia biznesu pasywnego. Realizację pierwszej budowy, myjni przygotowanej na potrzeby właściciela, powierzono firmie zewnętrznej. Realizacja zadania nie spotkała się jednak z pełną akceptacją, a założyciel zaczął wprowadzać modyfikacje, ulepszać swój obiekt, serwisować. Początkowy pomysł posiadania własnej myjni sprawił, że początkowo właściciel stał się serwisantem (obsługiwał nie tylko swój obiekt, ale również innych klientów), a stopniowo budując zaufanie klientów, stał się producentem.

Budowanie świadomości marki

Sukces każdej firmy zależy od tego, w jaki sposób będą ja postrzegali klienci, a także czy będzie ona rozpoznawalna. Największe, znane światowe podmioty od początku budują swoją renomę wśród klientów. Jest to proces, w którym o każde działania trzeba odpowiednio dbać, aby odnieść realny zysk.

Czynniki decydujące o sukcesie firmy RedConst

Firma https://redconst.pl/ od lat pracuje na zaufanie klientów, przygotowując kolejne projekty i realizując zadania w sposób kompleksowy. Profesjonalne podejście, pomoc na każdym etapie inwestycji, doświadczeni specjaliści to cechy, które wyróżniają firmę na tle innych podmiotów.

Wśród czynników, które decydują o sukcesie firmy, wymienić można także kompleksową obsługę. Powierzając zadanie budowy liczyć można na pomoc na każdym etapie. Od znalezienia odpowiedniej działki, gwarantującej sukces i spełniającej wszystkie wymogi formalne, poprzez budowę, fiskalizację, wdrożenie do działania i serwis.