Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 20, 2019 in Zwierzęta |

Najlepsze sztuczki, jakich możesz nauczyć swojego psa

Pies jest przyjaznym zwierzęciem. Uwielbiają wchodzić w interakcje z ludźmi i innymi zwierzętami. Zawsze są gotowe do wykonywania poleceń i uczenia się nowych sztuczek. Są dobrymi przyjaciółmi i są bardzo posłuszne. Są lojalne wobec swoich właścicieli, uwielbiają zabawę i szkolenie.

Właściciel psa może robić tak wiele rzeczy. Jedną z nich są najlepsze sztuczki, których można nauczyć psa. To sprawi, że pies stanie się cennym nabytkiem w Twoim domu. Oto lista różnych sztuczek, których możesz nauczyć swojego psa.

Lizanie rąk

Jeśli podróżujesz samochodem i jesteś zbyt zmęczony, możesz poprosić psa, aby lizał Twoje ręce. Nie ma w tym nic złego. Pies odczuje ulgę, jeśli będzie lizał Twoje ręce i poczuje się zrelaksowany.

Sztuczka z ręcznikiem

Jeśli jesteś w hotelu, a Twój pies jest w pokoju, możesz nauczyć go sztuczki z ręcznikiem. Kiedy pies zobaczy wiszący ręcznik, będzie skakał i chwytał go. Sztuczkę tę można również wykonywać w domu.

Siadanie na komendę

Jeśli podróżujesz samochodem i jesteś zbyt zmęczony, możesz poprosić swojego psa, aby usiadł na komendę. Jest to skuteczna sztuczka, której możesz nauczyć swojego psa.

Chodź do ciebie

Jest to jedna z najlepszych sztuczek, jakich możesz nauczyć swojego psa. Jeśli Twój pies będzie przychodził do Ciebie, kiedy go zawołasz, będziesz miał najbardziej posłusznego i lojalnego przyjaciela w swoim domu.

Przewracanie się

To również jedna z najlepszych sztuczek, jakich możesz nauczyć swojego psa. Jeśli Twój pies będzie się przewracał, gdy go zawołasz, będzie to świadczyło o tym, że Twój pies jest mądry i posłuszny.

Udawaj martwego

To również jedna z najlepszych sztuczek, jakich możesz nauczyć swojego psa. Jeśli podróżujesz samochodem i jesteś zbyt zmęczony, możesz poprosić psa, aby udawał martwego. Twój pies położy się na ziemi i nie będzie się ruszał.

Wnioski:

Jest jeszcze wiele innych rzeczy, których możesz nauczyć swojego psa, ale wyżej wymienione sztuczki są najlepsze i na pewno zyskasz lojalnego i posłusznego psa. Dlatego śmiało naucz swojego psa tych różnych sztuczek.