Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 13, 2019 in Zwierzęta |

Drobne szczeniaki – najsłodsze rasy psów!

Niedawno oglądałam film o uroczych szczeniakach i chciałam się nimi z Wami podzielić. Oto niektóre z tych słodkich małych ras psów, które tak bardzo mi się spodobały.

Pomorskie

Rasa pomorska to mały, krótkowłosy pies wielkości zabawki, który jest jedną z najbardziej popularnych ras małych psów na świecie. Są to figlarne, energiczne i inteligentne psy, które bardzo łatwo poddają się szkoleniu.

Chihuahua

Chihuahua to jedna z najmniejszych ras psów, a jej typ budowy ciała przypomina miniaturowego człowieka. Znane są ze swojej łagodnej natury, uwielbiają towarzystwo i będą wspaniałym towarzyszem.

Jack Russell Terrier

Jest to najmniejsza i najszybciej rozwijająca się rasa terierów. Mają wesołe usposobienie i uwielbiają przebywać wśród ludzi. Jack Russell Terrier został pierwotnie wyhodowany do ochrony zwierząt hodowlanych.

Cocker Spaniel

Są to lojalne i bardzo inteligentne psy o spokojnej, cichej i przyjaznej osobowości. Psy te są bardzo wrażliwe i uwielbiają przebywać wśród ludzi. Będą doskonałymi towarzyszami dla rodzin z dziećmi.

Shih Tzu

Psy te mają bardzo cichą, spokojną i kochającą naturę. Są inteligentne, lojalne, kochające i czułe. Będą wspaniałym zwierzęciem rodzinnym.

Beagle

Uważa się je za jedną z najmądrzejszych ras psów. Dobrze dogadują się z dziećmi i uwielbiają przebywać wśród ludzi.

Labrador Retriever

Jedna z najstarszych i najbardziej lojalnych ras psów. Dobrze dogadują się z dziećmi, są przyjazne i uwielbiają przebywać wśród ludzi.

Golden Retriever

Inteligentne, kochające i spokojne. Golden Retrievery są bardzo tolerancyjne i mogą być wspaniałym towarzyszem dla rodzin.

Buldog

Jest to jedna z najpopularniejszych ras psów w Stanach Zjednoczonych. Są lojalne, opiekuńcze i świetnie sprawdzą się jako zwierzęta rodzinne.

Bichon Frise

Te psy są urocze i lojalne. Świetnie dogadują się z dziećmi i uwielbiają przebywać wśród ludzi.

Jamnik

Uważa się je za jedną z najmądrzejszych ras psów. Są małe, urocze i bardzo lojalne.

Buldog francuski

Jest to rasa wesoła, otwarta i przyjazna. Uwielbiają przebywać wśród ludzi.

Boston Terrier

Są czułe, inteligentne i bardzo lojalne. Boston Terrier będzie wspaniałym zwierzęciem rodzinnym.

Podsumowanie:
Jestem pewna, że spodoba Ci się ta lista uroczych małych ras psów. Ja osobiście uwielbiam Chihuahua, Cocker Spaniela, Buldoga Francuskiego i Shih Tzu. Daj mi więc znać, która z nich najbardziej Ci się podoba.