Pages Menu

Categories Menu

Posted by on kw. 30, 2020 in Zwierzęta |

Czym jest karma dla psów Eukanuba?

Czym jest karma dla psów Eukanuba?

Karma dla psów Eukanuba jest idealnym pożywieniem dla psów w każdym wieku i każdej rasy. Została ona opracowana specjalnie z myślą o potrzebach rosnących i dorosłych psów. Karma ta składa się z wysokiej jakości składników, a składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pies, są w niej zawarte.

Karma jest produkowana zgodnie z surowymi normami kontroli jakości, co zapewnia czystość produktu. Karma jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów psów i nie musisz martwić się o wiek czy stan zdrowia swojego psa podczas podawania tej karmy.

Składniki i wartości odżywcze:

Na rynku dostępne są różne rodzaje karm dla psów, ale karma dla psów Eukanuba jest uważana za jedną z najlepszych i najzdrowszych karm dla psów. Jest ona oparta na składnikach bogatych w witaminy i minerały. Są one ważne dla ogólnego zdrowia psów.

Składniki użyte w karmie są starannie wyselekcjonowane. Wszystkie są naturalne i świeże. Dieta jest także zbilansowana i zawiera niezbędne składniki odżywcze, takie jak białko, węglowodany, tłuszcze i witaminy. W karmie znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Składniki karmy są następujące:

Wieprzowina

Wieprzowina jest pierwszym składnikiem karmy. Zawiera dużo białka i jest bogatym źródłem żelaza. Wieprzowina zawiera również duże ilości wapnia, cynku i fosforu.

Kurczak

Kurczak jest drugim głównym składnikiem karmy. Mięso kurczaka zawiera duże ilości białka i witamin. Jest bogatym źródłem witaminy A i B.

Wątroba cielęca

Jest to trzeci główny składnik karmy. Jest bardzo bogata w białko i witaminę A.

Mąka pszenna

Mąka pszenna jest dodawana do karmy, aby poprawić jej konsystencję i zwiększyć smakowitość. Jest dobrym źródłem błonnika i witamin.

Olej rzepakowy

Jest to zdrowy tłuszcz używany do nadania potrawom bogatej konsystencji i wilgotności. Jest doskonałym źródłem kwasów omega 3 i 6.

Olej rybny

Jest to czwarty składnik karmy, bogaty w kwasy omega 3 i 6.

Ziarna soi

Jest to zdrowe warzywo wykorzystywane do nadania karmie wartości odżywczych. Jest bogata w witaminy, minerały i białka.

Mączka rybna

Jest używana do nadawania potrawom dodatkowego smaku. Jest dobrym źródłem białka, węglowodanów, minerałów i witamin.

Sól

Jest ważnym składnikiem nadającym potrawom smak i aromat.

Masło orzechowe

Jest piątym składnikiem żywności, używanym do nadania jej smaku. Jest dobrym źródłem witamin, minerałów i białka.

Orzeszki ziemne

Orzeszki ziemne są wykorzystywane do nadawania zdrowego smaku potrawom, a także do ich wzbogacania. Stanowią bogate źródło witamin i białka.

Marchew

Jest dobrym źródłem witaminy A i C. Marchew jest również bogata w karoteny.

Sucha karma dla psów

Jest to zdrowa i pożywna karma dla psów. Składa się z różnych owoców, warzyw, białek i tłuszczów.

Wnioski:

Karma dla psów Eukanuba to dobrze zbilansowana dieta dla psów. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które są potrzebne Twojemu psu. Jest to również karma pełnowartościowa, która zapewni Twojemu psu zdrowe i sprawne ciało.